Яким може стати луцький РАЦС. Фото

07 Березня 2018

Стару будівлю луцького РАЦСу планують реконструювати під сучасний Центр адмінпослуг (ЦНАП). Про це йдеться у дописі голови Мінрегіону Лева Парцхаладзе на Фейсбук.

"Друзі, пам’ятаєте, ми шукали цікаві архітектурні пропозиції щодо реконструкції старої будівлі РАЦСу під сучасний Центр адмінпослуг (ЦНАП) у Луцьку?

Це варіанти проектів, які ми отримали. Хотів би дізнатися вашу думку щодо них.

Під кожним фото є невеликий опис проекту, а також посилання на додаткові матеріали – рішення щодо облаштування внутрішнього простору, благоустрою, планування і так далі.

Ставте лайк під тим варіантом, який сподобався, пишіть коментарі. За конструктивні пропозиції будемо вдячні!" – йдеться у дописі.

Також чиновник опублікував фото та концепцію проектів:


"Головна мета концепції Taras Lvovych таPPGDetail Architects – поєднати буденність та вишукану урочистість в одній будівлі. Фасад виконаний із легких напівпрозорих конструкцій. Всередині будівлі - максимальний open space, є зручний підйом для людей з інвалідністю, щоб вільно пересуватися з поверху на поверх.


Концепція архітектурно-проектної групи Anna Kyrii пропонує максимально зберегти існуючий образ і архітектурну форму будівлі, додавши деякі сучасні елементи. Всі планувальні рішення розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну кількість відкритого простору і природного освітлення приміщень. Також будівля повністю доступна для людей з інвалідністю. Окрема увага у цьому проекті приділяється створенню сучасного благоустрою навколо будівлі.


Концепція Архитектор Оксана Матвеева – це поєднання монохромного інтер’єру та яскравої інфографіки, яка дасть можливість набагато зручніше орієнтуватися у просторі. Фасад виконаний із алюмінієвих композитних панелей та фасадної декоративної штукатурки. Над головним входом на 2-й поверх розміщений цікавий навіс – модифіковані бджолині соти, виконані з композитного матеріалу та скла на тросах.


Фасад будівлі виконаний із системи навісних декоративних панелей з перфораційними малюнками і вентильованим фасадом з панелей HPL пооцинкованому каркасу. Основний акцентний модуль головного фасаду створює можливість зручно направляти відвідувачів центру у приміщення всіх рівнів і виконаний з фасадної системи. Вміщує головні сходи і ліфт для людей з інвалідністю. Дизайнерське рішення також передбачає створення унікального світильника для освітлення атріумного простору", – інформує Лев Парцхаладзе.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter