Успішно!

біхелсі

Яким може стати луцький РАЦС. Фото

Стару будівлю луцького РАЦСу планують реконструювати під сучасний Центр адмінпослуг

Стару будівлю луцького РАЦСу планують реконструювати під сучасний Центр адмінпослуг (ЦНАП). Про це йдеться у дописі голови Мінрегіону Лева Парцхаладзе на Фейсбук. 

"Друзі, пам’ятаєте, ми шукали цікаві архітектурні пропозиції щодо реконструкції старої будівлі РАЦСу під сучасний Центр адмінпослуг (ЦНАП) у Луцьку?

Це варіанти проектів, які ми отримали. Хотів би дізнатися вашу думку щодо них.

Під кожним фото є невеликий опис проекту, а також посилання на додаткові матеріали – рішення щодо облаштування внутрішнього простору, благоустрою, планування і так далі.

Ставте лайк під тим варіантом, який сподобався, пишіть коментарі. За конструктивні пропозиції будемо вдячні!" – йдеться у дописі.

Також чиновник опублікував фото та концепцію проектів:


"Головна мета концепції Taras Lvovych таPPGDetail Architects – поєднати буденність та вишукану урочистість в одній будівлі. Фасад виконаний із легких напівпрозорих конструкцій. Всередині будівлі - максимальний open space, є зручний підйом для людей з інвалідністю, щоб вільно пересуватися з поверху на поверх.


Концепція архітектурно-проектної групи Anna Kyrii пропонує максимально зберегти існуючий образ і архітектурну форму будівлі, додавши деякі сучасні елементи. Всі планувальні рішення розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну кількість відкритого простору і природного освітлення приміщень. Також будівля повністю доступна для людей з інвалідністю. Окрема увага у цьому проекті приділяється створенню сучасного благоустрою навколо будівлі.


Концепція Архитектор Оксана Матвеева – це поєднання монохромного інтер’єру та яскравої інфографіки, яка дасть можливість набагато зручніше орієнтуватися у просторі. Фасад виконаний із алюмінієвих композитних панелей та фасадної декоративної штукатурки. Над головним входом на 2-й поверх розміщений цікавий навіс – модифіковані бджолині соти, виконані з композитного матеріалу та скла на тросах.


Фасад будівлі виконаний із системи навісних декоративних панелей з перфораційними малюнками і вентильованим фасадом з панелей HPL пооцинкованому каркасу. Основний акцентний модуль головного фасаду створює можливість зручно направляти відвідувачів центру у приміщення всіх рівнів і виконаний з фасадної системи. Вміщує головні сходи і ліфт для людей з інвалідністю. Дизайнерське рішення також передбачає створення унікального світильника для освітлення атріумного простору", – інформує Лев Парцхаладзе.

Коментарі

Анна:

зараз ця рагульська будівля крематорій нагадує

07 Березня 2018, 13:29

Дівчина:

Проекти жас

07 Березня 2018, 14:51

ggg:

не забуваймо, що це насамперед РАЦС. Варто було б оновити фасади і облаштувати поряд територію. Вже з Променем наробили якийсь жах, еклектика повна.

08 Березня 2018, 00:40

Ян:

Почну з того, що реалізація будь-якого з цих проектів (крім проекту Ганни Кирій, бо це не проект, а шкарлупка від сємушки - витратити ресурси, щоб все лишилося як є) покращить вигляд будівлі. Покращить, бо гірше, ніж зараз, вже нема куди. Тепер по списку:<br/>Тарас Львович - це не РАЦС, це офісна будівля. Ідея open space'у в державній установі це найбільш дебільна задумка, яку я бачив в своєму житті - уявіть, як одночасно десять пар в різних кутках цього опенспейсу будуть реєструвати шлюб, тут же комусь треба записати новонароджену дитину, а у когось помер дідусь. Щось таке Босх малював, якщо я не помиляюся. Екстер'єр - трагедія. Я не жартую, воно виглядає як офісна будівля. І для РАЦСу це погано. Залити бетоном весь простір перед РАЦСом - теж не найкраща ідея, якщо ви не хочете, щоб будівля виглядала як Міністерство Правди.<br/>Ганна Кирій - це сміх, а не проект. Поміняти вікна це не реконструкція, це ремонт. Але заява про максимізацію природнього освітлення це просто вишня на цьому торті з битого скла. Максимізація природнього освітлення в будівлі, де дев'яносто відсотків площі зовнішньої поверхні займає глуха стіна, це просто якесь нове слово в оптиці.<br/>Оксана Матвеєва - найменш поганий, на мій погляд. Перше, що мені прийшло на думку - колись була така гра (військова стратегія) Command &amp; Conquer: Tiberian Sun. Там було дві фракції, однією з яких були такі собі сучасні ілюмінати - братство NOD, у яких все було в червоно-чорних кольорах. Так от там була будівля - танковий завод, чи що, яка виглядала доволі подібно. Але це хоча би щось. Єдине, чого я не розумію - оцей кіберплющ на фасаді. Виглядає як живлення серверної в неакуратного системного інженера. Якщо воно має давати затінок, то я не розумію, яким чином це має відбуватися, оскільки описуваний архітектурний елемент прозорий. Крім того, спосіб, яким ця панель загинається, вибивається з загального геометричного стилю. Єдине, що дійсно добре - оцей скверик з деревцями і всяким таким. Налаштовує на позитивний лад. Три з плюсом.<br/>Анатолій Вескарьов - це просто якийсь рендер пекельної канцелярії. Від чорнильного неба, до відблисків полум'я на скляному фасаді та привидів, які намагаються встояти під натиском колючого вітру - все нагадує про грішників, яких випустили з цієї самої канцелярі, куди вони втрапили зразу після смерті. В такому контексті жодна архітектура не буде сприйматися серйозно, тим більше, якщо вона стилізована під щось середнє між сонячною батареєю та жалюзі, а перший поверх виглядає як вокзальні каси. І знову ж таки для повноти картини потрібно повністю залити бетоном все навколо, щоб, не дай боже, око не могло зачепитися за щось невимушене та природнє.<br/>Як казав класик: &quot;Давай по-новой, Міша, все не відповідає бажаному рівню якості&quot;.

08 Березня 2018, 01:29

Додати новий коментар