Як змінився костел в Олиці після реставрації. ФОТО

09 Січня 2020

Відновленням колегіального костелу Святої Трійці в Олиці Ківерцівського району вже багато років займаються поляки. Попри те, що будівля належить до числа українських пам'яток національного значення, місцева влада не займалася охороною культурної спадщини.

За справу взялися представники Республіки Польща, адже саме польські ксьонди за багато років після війни відновили служби в костелі.

Реставрувати пам'ятку почали ще в 2013-му. Найперше провели основні будівельні роботи, адже костел був в аварійному стані. Згодом взялися за декоративні роботи.

Нещодавно на сторінах польського медіа Rzeczpospolita з'явилися кадри, які показують, як змінився костел. Пропонуємо і нашим читачам їх глянути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕСТАВРАЦІЯ ЗА 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ: ЯК У МСУМКУ «ВОСКРЕСИЛИ» РОЯЛЬ. ФОТО, ВІДЕО

12

Читати ще

Коментарі

Олександр

Щось мені його"ніяк" не реставрували, зробили ремонт, підфарбували-але точно не реставрували. як на мене-зіпсовано автентичні скульптури, які тупо пофарбовані і т.д. Фасад не передає історію цього місця, можливо прихожани іншої думки, але так як я в цьому трішки "кумекаю", то даний результат мене не дуже радує, а точніше - боляче дивитись

Катерина

Лишенько!!! Зробили "євроремонт"((( зіпсували начисто таку памятку архітектури. Хто ж на таке дозвіл дав??

Сергій

Ну звісно, красивіше коли стоїть в занедбаному стані, що й глянути страшно. Хай завалиться, зруйнується, але буде все автентично!

Таня

Цікаво було б ще фото відреставрованого інтер'єру побачити...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter