Юрій Іздрик розповів, як полюбив Луцьк. ФОТО

18 Жовтня 2022

Фото та текст: Ксенія Степанюк

У понеділок, 17 жовтня, в Карабасі Барабасі Юрій Іздрик презентував нову збірку «NAKED ONE» та зачитав улюблені вірші для лучан.

Модерувала зустріч директорка літературного фестивалю «Фронтера» Елла Яцута. Окрім читання віршів, Юрій Іздрик ділився історією їх написання, акторським досвідом у фільмі Ірини Цілик «Фелікс і Я», а також наприкінці виконав музичне соло на піаніно.

Найбільше зацікавила глядачів розповідь про стосунки автора з Луцьком. Він розповів, що часто їздив сюди в дитинстві, тому що його мама сама із Волині, але досвід цей був не надто приємним. Одного разу його сильно знудило в дорозі та після цієї дитячої травми до Луцька більше не хотілось. Проте, після кількох літературних вечорів в рамках фестивалю «Фронтера», Іздрик відкрив це місто і для себе. Тепер із радістю приїжджає сюди читати вірші та грати музику. Щобільше, в рамках туру «Літературні вечори», сам обрав Луцьк для візиту з-поміж інших міст України.

Подія відбувалась в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Як це було – дивіться на фото:2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter