«Фронтера» провела зустріч «Малі міста: розмова про Корнеля Філіповича». ФОТО

04 Жовтня 2022

У понеділок, 3 жовтня, в РЦ «Промінь» відбувся захід «Малі міста: розмова про Корнеля Філіповича». Подія відбулася завдяки організаторам літературного фестивалю «Фронтера» за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

До Луцька завітав тернопільський поет, видавець і перекладач Юрій Завадський та у форматі онлайн-включення поспілкувався з польською письменницею, літературною критикинею, журналісткою та авторкою книги «Мирон, Ілля, Корнель: Розповідь про Корнеля Філіповича», Юстиною Соболевською.

Темою розмови була мікросерія книжок (видавництво «Крок»), присвячена польському письменнику українського походження Корнелю Філіповичу. Розмовляли також про літературні особливості українських та польських письменників із провінцій, шлях до написання біографії Корнеля Філіповича та його стосунки із Юстиною Соболевською. На зустрічі за благодійний внесок для Волонтерського штабу «Ангар» можна було отримати комплект із 3 книг у перекладі тернопільського поета, письменника та перекладача Юрія Матевощука:

— повість «Провінційний роман» і поетична збірка «Скажи це слово»;

— «Щоденник антигероя. Сад пана Нічке»;

— «Мирон. Ілля. Корнель. Розповідь про Корнеля Філіповича» польської письменниці та літературознавиці Юстини Соболевської.

«Своєю чергою хочу сказати, що дуже рада, що Корнеля Філіповича читають в Україні, поважають і видають. Дуже рада, що його прізвище зустрілося із таким великим зацікавленням», – підсумувала Юстина Соболевська.

Перекладала розмову Юрія Завадського з Юстиною Соболевською Олена Семенюк. Якою була зустріч – дивіться на фото:

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter