Експозицію Музею Корсаків презентували у Бельгії. ФОТО

27 Жовтня 2021

Культурний Центр України в Бельгії у співпраці з Посольством України в Королівстві Бельгія організували «Тиждень Українського Мистецтва». На події, що відбулася в Garemijn залі на центральній площі міста Брюгге, були і представники Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

На виставці представили живопис, графіку та скульптури сучасних українських митців.

«"Тиждень українського мистецтва" пройшов надзвичайно успішно! Відвідувачі не давали знімати роботи зі стендів та запаковувати їх. Приходили ще та ще! Емоції дійсно переповнюють!
Усі розпитували про Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, про український авангард і не могли повірити у масштабність та різновекторність нашого мистецтва!», – ділиться команда МСУМКу.

«Тиждень українського мистецтва» – яскраве та захопливе свято української культури, на якому наша країна представлена в усьому її розмаїтті та красі. Це свято проводиться не вперше і завдяки саме ентузіазму та енергії української художниці Світлани Лебіги.

Також свої роботи в Брюгге привезли українські митці з інших країн – із Чеської Республіки, зі Словенії, Нідерландів, навіть зі США, Італії.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter