Екскурсія головними локаціями Бандерштату

17 Липня 2015

Арт-директор фестивалю українського опору «Бандерштат» Сергій Мартинюк провів екскурсію головними локаціями заходу. Про це пише «Громадське. Волинь».

Сергій Мартинюк розповів про цьогорічні нововведення та головні «фішки» фестивалю.

Читайте також: Гутірки Бандерштату: 5 відомих імен

«У штабі оргкомітету всі бажаючі зможуть отримати допомогу, зарядити свої електронні пристрої, також сюди можуть звертатися за додатковою інформаціює і журналісти», – каже Сергій Мартинюк. «Крім того, ми врахували досвід попередніх років, тому цього разу активніше працюємо з нашими рестораціями. Цьогоріч у нас буде найбагатша гастрономічна пропозиція для наших відвідувачів».

Читайте також: BABYLON’13 покаже у Луцьку сучасну протестну документалку

Незмінними залишаться вранішні літературні читання, гутірки та нічна акустична сцена. Для активних відвідувачів діятиме спортивна частина програми. Також організатори фестивалю попіклувалися про дозвілля наймолодших відвдувачів.

Читайте також: На Бандерштат до Луцька приїде сестра ув’язненої Савченко

«Буде у нас і дитяче містечко, де батьки матимуть можливість залишити своїх дітей, – розповідає Сергій Мартинюк. – Для них будуть організовані цікаві ігри та майстер-класи».

Читайте також: Бандерштат оголосив всіх учасників великої сцени

На території наметового містечка цього року планують встановити душові кабінки, щоб перебування на фестивалі було ще комфортнішим.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter