• банер чікос

До кінотеатру Multiplex приїде знімальна група історичного фільму «Фортеця Хаджибей»

06 Жовтня 2020

Пригодницька історична драма Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей» виходить в широкий український прокат 15 жовтня, але жителі Луцька зможуть оцінити стрічку вже цього тижня.

Події фільму відбуваються у XVIII столітті в період російсько-турецької війни. Задунайські козаки виступали союзниками османів. Коли їм до рук потрапляє важлива військова інформація, отаман, козак Андрій, має передати її до Стамбулу – султану особисто. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди відважуються на ризиковану операцію.

У четвер, 8 жовтня, о 19:00 в кіноконцертній залі кінотеатру Multiplex «Промінь» відбудеться спеціальний показ та пресконференція безпосередньо зі знімальною групою, які представлять фільм широкому загалу. До міста завітають актори Олександр Половець, який зіграв роль генерала Пантелея Морозова та Катерина Шевченко, яка перевтілилася в Катрю. До них приєднаються режисер-постановник стрічки Костянтин Коновалов та генеральний продюсер Андрій Осіпов. Останній немалу частину життя провів саме в Луцьку, а наразі є керівником легендарної Одеської кіностудії.

Після перегляду глядачі зможуть поспілкуватись із представниками знімальної групи, задавши їм запитання стосовно зйомок та подій, що відбуваються у фільмі.

На гучну прем'єру можуть завітати усі бажаючі. Квитки на спеціальний показ «Фортеці Хаджибей» можна придбати на касі кінотеатру, на офіційному сайті чи в додатку Multiplex.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter