«Дерево до неба»: графіка художниці-переселенки

28 Лютого 2015
В арт-галереї «Луцьк» відбулося відкриття виставки графічних робіт Марини Ткачової «Дерево до неба». Це – доробок художниці-графіка, яка переїхала до нашого міста із Луганська, повідомляє сайт Луцької міськради.

Марина Ткачова розповіла, що влітку 2014 року, у зв’язку з подіями на сході України, разом з чоловіком Кирилом, сином Левом та донечкою Варварою переселилися до Луцька. Тут художниця продовжує займатися творчістю. Створила театральну студію «Бяка-Закаляка», намалювала картини «Чудо-юдо риба-кит», «Колядування», «Дерево до неба» та інші казкові графічні образи, які представлені на виставці.

Художниця познайомила присутніх на виставці зі своєю творчою родиною, яка є для неї джерелом натхнення і опорою. Чоловік Кирило – дизайнер, тож подає їй багато цікавих ідей, а Левко пише вірші. Один із них приурочив до відкриття творчого доробку мами.Привітати художницю з відкриттям виставки прийшли й земляки, переселенці зі Сходу. Вітальні слова від них висловила голова громадської організації «Переселенці Криму і Донбасу» Олена Черенкова.Високо оцінив графічні роботи Марини Ткачової директор Луцької дитячої художньої школи Іван Гаврилюк. Він зазначав, що саме через духовність і культуру ми можемо об’єднати Україну.Роботи художниці сповнені символіки, казковості, доброти. Загальний образ складається з дрібниць, казкових елементів, візерунків, які на перший погляд важко розгледіти серед фантастичних орнаментів.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter