Чутки тижня: ONUKA в Луцькому замку, таємний ревізор та лучанка без бюстгальтера на «Модель XL»

20 Серпня 2018

«Таблоїд Волині» знову збирає чутки. Різні – добрі, злі, неймовірні, звичайні. З усіх сфер життя – політики, культури, бізнесу, спорту, діяльності органів влади, особистого життя відомих людей.

Чутки – то не тільки і не стільки неправда (як інколи думають). Чутки передусім – всього лиш інформація з неофіційних джерел. Така, що може бути підтверджена або й спростована. Саме вона нас цікавить.

І саме нею ми просимо ділитися з нами усіх охочих. Погодьтеся: як інколи хочеться розповісти щось, що ти почув зі словами «тільки нікому!», еге ж? Усім, у кого «чухається язик», пропонуємо це зробити анонімно.

А зараз свіжа порція чуток, зібрана протягом тижня «Таблоїдом Волині» – до вашої уваги.

Кажуть, на арт-шоу «Ніч у Луцькому замку 2018», яке відбудеться 8 вересня, приїде ONUKA.

Пошановувачі творчості гурту зможуть почути нові композиції колективу. Вартість вхідного квитка на шоу становить 400 гривень…

***

Кажуть, один із навчальних закладів Луцька потрапив у поле зору шоу «Таємний агент».

Кожен випуск цього проекту – це окремий фільм-розслідування, який зсередини покаже глядачам секрети заводів та фабрик, барів та ресторанів, супермаркетів та дитячих таборів, ринків тощо.

Подейкують, що випуск з луцьким навчальним закладом вийде в ефір уже восени.

***

Кажуть, що відразу дві лучанки візьмуть участь у кастингу ток-шоу «Модель ХL» на каналі 1+1.

Чи пройшли дівчата відбіркові змагання і чи змогли вразити суддів – поки тримається в таємниці, проте шанси на успіх у лучанок були чималі. Одна з пишних красунь продемонструвала гарну пластику та хореографію, чим вразила Влада Яму, а інша - розкутість та відважність, знявши... бюстгальтер прямо перед відомими суддями.

***

Кажуть, великі плани на передвиборче підкорення Волині має… Опозиційний блок!

Подейкують, опозиціонери ведуть переговори з кількома авторитетними персонами області, які могли б представляти їхні інтереси тут, на заході України. У партії переконані, що виборці голосуватимуть за авторитет кандидатів, а не за партійну причетність, тож хочуть загітувати на свою сторону деяких поважних персон. От цікаво тільки, хто з волинян погодиться на таку співпрацю?..

***

Як розповісти чутку «Таблоїду Волині»? Залишивши повідомлення нам на пошті [email protected] з позначкою «Чутки». Тут можна залишати повідомлення анонімно. Пишіть, не соромтеся.

Де можна буде прочитати чутки, зібрані «Таблоїдом Волині»? Щотижня на сторінках нашого видання, у спеціальній рубриці. Як то кажуть, стежте за анонсами.

Чи усі чутки, про які дізнався «Таблоїд Волині», будуть опубліковані? Ні! Редакція залишає за собою право ігнорувати ту інформацію, яка матиме ознаки брехні, зведення рахунків тощо. Найсуперечливіші чутки проходитимуть перевірку.

То шо там чути? ))))

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter