Чутки тижня: перемир’я Івахіва та Палиці, власник авто за мільйон євро та садо-мазо ресторан

06 Серпня 2018

«Таблоїд Волині» знову збирає чутки. Різні – добрі, злі, неймовірні, звичайні. З усіх сфер життя – політики, культури, бізнесу, спорту, діяльності органів влади, особистого життя відомих людей.

Чутки – то не тільки і не стільки неправда (як інколи думають). Чутки передусім – всього лиш інформація з неофіційних джерел. Така, що може бути підтверджена або й спростована. Саме вона нас цікавить.

І саме нею ми просимо ділитися з нами усіх охочих. Погодьтеся: як інколи хочеться розповісти щось, що ти почув зі словами «тільки нікому!», еге ж? Усім, у кого «чухається язик», пропонуємо це зробити анонімно.

А зараз свіжа порція чуток, зібрана протягом тижня «Таблоїдом Волині» – до вашої уваги.

Кажуть, що «війна престолів» у Луцьку нарешті закінчується. Нардеп Степан Івахів та голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, які протягом останнього часу відкрито та приховано сперечалися з приводу всього на світі, нарешті дійшли згоди і стали на шлях примирення.

Чи то вибори на носі роблять дива, чи то меркурій вийшов з ретрограду, але подейкують, що трубка миру викурена, і відтепер настане в місті та області щастя та спокій.

***

Кажуть, що власником авто за мільйон євро, яке каталося обласним центром нещодавно, є молодий бізнесмен з Луцька. Нагадаємо, що знімками шестиколісного автомобіля, сфотографованого на вулицях міста, поділилося видання ТопЖыр.

Вартість автомобіля Brabus B63S-700 перевищує один мільйон євро навіть в країні-виробнику Німеччині. Гігантська автівка за 7, 6 секунд розганяється на сотню метрів, а також має дуже потужний двигун.

Так от, подейкують, що власника автомобіля звати Роман, йому біля 35 років. Молодий чоловік має власну фірму, повязану з будматеріалами, офіс якої знаходиться на 40-му кварталі. А ще деякі джерела стверджують, що в автопарку Романа є ще декілька дорогущих автівок.


***

Кажуть, що у Луцьку зявиться своє садо-мазо кафе. Тематичний заклад «Мазох» уже давно є однією з «родзинок» Львова і користується неабиякою популярністю. Подейкують, ніби один з волинських рестораторів оцінив концепцію кафе і задумав відкрити подібне у нашому місті.

Як розповіли «Таблоїду Волині» читачі, для садо-мазо ресторанчика уже підшукали приміщення та замовили розробку дизайну інтерєру в столичних професіоналів.


***

Як розповісти чутку «Таблоїду Волині»? Залишивши повідомлення нам на пошті [email protected] з позначкою «Чутки». Тут можна залишати повідомлення анонімно. Пишіть, не соромтеся.

Де можна буде прочитати чутки, зібрані «Таблоїдом Волині»? Щотижня на сторінках нашого видання, у спеціальній рубриці. Як то кажуть, стежте за анонсами.

Чи усі чутки, про які дізнався «Таблоїд Волині», будуть опубліковані? Ні! Редакція залишає за собою право ігнорувати ту інформацію, яка матиме ознаки брехні, зведення рахунків тощо. Найсуперечливіші чутки проходитимуть перевірку.

То шо там чути? ))))

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter