Луцька художниця Тетяна Панасюк намалювала знамениту ліверпульську четвірку, яка крокує пішохідним переходом на проспекті Волі. У своїй роботі художниця використала сюжет всесвітньо відомої обкладинки дванадцятого альбому рок-легенд «Abbey Road».
Дівчина розповіла «Таблоїду Волині», що це лише одна із картин цілої серії робіт про Луцьк.
[caption][img data=def]06_08_2015_1763010869/11816376_961554173896106_6955663850424020910_o.jpg[/img] Ліверпульська четвірка на проспекті Волі у Луцьку. Автор – Тетяна Панасюк[/caption]
«Ця серія виношувалась дуже довго. Тому пишуться роботи легко і відносно швидко, – прокоментувала свій твір мистецтва Тетяна Панасюк. – Головними героями картин є типові краєвиди Луцька. Робоча назва серії «Типовий Луцьк». Інколи на них будуть лучани, інколи гості, як тут. На тій, яку зараз малюю, буде супермен. Серія об'єднана форматом (квадрат) і дещо стриманою колористикою».
Поки що роботи виконані у техніці акрил на папері, розміром 20х20 см. Але художниця сподівається, що лучани тепло приймуть цю серію картин і їй вдасться відшукати спонсора для створення великих полотен олією.
«Чому Луцьк? Тому що я закохана у це місто з 5-ти років, з того часу, як ввечері побачила панораму його вогнів з балкону 5 поверху, коли ми були в гостях, – пояснює Тетяна Панасюк. – Відтоді я пильно вдивляюсь в його образи: і старого міста, і новобудов. Є улюблені місця, які малювала багато разів, є купа не таких популярних краєвидів, які чимось торкаються душі, викликають якісь спогади, емоції та настрій».
Тетяна Панасюк планує презентувати свої роботи на День міста – 23 серпня цього року.
Довідка:
«Аbbey Road» – дванадцятий студійний альбом рок-гурту «The Beatles». Хоча він передував альбому «Let It Be», це був їх останній спільний запис, і тому багатьма розглядається як лебедина пісня групи. Альбом вийшов 26 вересня 1969 року в Великобританії.
Широку популярність здобула обкладинка альбому, на якій «бітли» переходять вулицю Еббі-роуд. Фотосесія відбулася 8 серпня 1969. У фотографа Іена Макміллана було десять хвилин, щоб зробити знімок: ця ділянка вулиці була спеціально перекрита поліцією, тому що вже в ті часи Еббі-роуд була однією з найжвавіших у Лондоні. Макміллан знімав групу зі сходів і зробив шість знімків, один з яких і потрапив на обкладинку.
У 2011 році обкладинка альбому зайняла 26-е місце в списку найкращих обкладинок альбомів усіх часів на думку читачів інтернет-видання «Music Radar».
Схожі публікації
Інтерв'ю з Олегом Давиденком розпочинає новий, четвертий, сезон культурологічного проєкту дослідниці українського сучасного мистецтва Світлани Федонюк «Розмова в музеї Корсаків».
08 Квітня 2024
Ганна Гуменюк – артдилерка відомої львівської художниці Антоніни Денисюк, кандидатка юридичних наук, культурологиня. Навчалась у Львові,
07 Березня 2024
У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відкрили виставку робіт миколаївської школи концептуальної та арт фотографії MYPH.
06 Березня 2024