У РЦ «Промінь» відсвяткують День тата

10 Вересня 2019

У неділю, 15 вересня, на площі перед розважальним центром «Промінь» до Дня тата відбудеься «ТатоFest» – фестиваль супертат за підтримки Міжнародного центра батьківства Волині.

Однією з найяскравіших зон «ТатоFest» буде «Super Тато», де учасники (татусі) будуть перетягувати автомобіль. Цей конкурс викликає величезний фурор у дітей та дружин, адже не щодня побачиш, як твій тато тягне машину.

Також на фестивалі буде розміщена дуже важлива зона – «Крута розмова». Цього разу вона буде у двох форматах: розмова тата з дитиною та розмова чоловіка з дружиною. Механіка проста, але дуже результативна: учасники сідають один навпроти одного та зачитують питання з листочка.

«Дуже прості та банальні питання, які ми, чомусь, в буденному житі ніколи не задаємо один одному. Така розмова допоможе краще пізнати один одного та скріпити відносини», – зазначили організатори.

Окрім того, на фестивалі на гостей чекатиме дитяча зона від ДРК «Смугастий носоріг» зі святковою фотозоною, сімейними розвагами від Долини Смугастого, творчими майстер-класами, цікавими сюрпризами та подарунками.

А ще на фесті відбудуться футбольні розваги від «Клубу Лева» для батьків та дітей.

На «Татофесті» можна буде пограти міні-гольф і отримати багато смачних та корисних подарунків від книгарні «Руніка», «Ідна» та сертифікати на розваги в РЦ «Промінь».

Вхід на фестиваль – вільний.


1

Читати ще

Коментарі

Kexfyrf

Останнє фото супероптимістичне і фантастичне!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter