У «Промені» виступить комедійний театр «Чорний квадрат»

09 Березня 2020

Виставу театру «Чорний квадрат» «Ти моє все» покажуть 21 березня о 19:00 у розважальному центрі «Промінь». Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта.

Як і в першій виставі – гострі жарти, цілісний сюжет і прекрасний фінал, що запам'ятовується.

«Матеріал вистави залишився тим самим, але при перенесенні на нову команду акторів він був поліпшений, "апгрейджений", і вийшло дивно!

Якщо ви бачили "Ти моє все" (першу версію), то, як би це дивно не здавалося, "Ти моє все-2" з новими акторами, викличе у вас божевільний захват. Від впізнавання і здивування.

Окремий і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новою виставою. Коли заміна акторів не із зовнішніх причин, а через радість та кайф, що "це ж" можна і "по-іншому".

У ній – легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій упродовж усієї п'єси. Що до самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

"Ти моє все" – казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або молодою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі — ці теми близькі будь-якому глядачеві та можна сказати, що ця сексуальна казка про вас.

Вистава в цілому не на один раз, і у вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.

"Ти моє все" – про Любов. І сильна Любов відчувається протягом усієї вистави, ви співчуватимете героям і переживатимете за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Якщо хочете від душі посміятися і без напруги розчулитися – ця вистава для вас», – написали організатори.

У ролях: Володимир Шумко, Анастасія Друзенко.

Квитки можна придбати за посиланням. Вартість квитків – 210-490 грн.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter