У Multiplex, що у «Промені», – допрем'єрний показ мультфільму «Уперед»

29 Лютого 2020

Кінотеатр «Multiplex», що у розважальному центрі «Промінь», запрошує лучан і гостей міста на допрем’єрний показ нового мультфільму від легендарної анімаційної студії PIXAR – «Уперед».

Дія фільму розгортається в чарівному світі, населеному ельфами, тролями, кентаврами і іншими істотами. Колись їх світ переповнювала магія, але з часом все стало інакше, і тепер істоти живуть звичайним життям. Мама двох братів-ельфів Іена і Барле Лайтфут дала їм чарівний посох, який їм заповідав передати їхній тато перед своїм зникненням, коли їм обом виповниться 16. За допомогою чарівного каменя в цьому посоху брати зможуть повернути свого батька на одну добу. В результаті вдалося повернути тільки нижню частину його тіла, і брати вирушають в подорож незвичайними місцями, щоб вдосталь насолодитися одним днем з татом. І в цій пригоді вони також з'ясують, куди поділася магія з їхнього світу

Світова прем’єра мультфільму – 5 березня, але кінотеатр «Multiplex» відкриває допрем’єрний показ мультфільму «Уперед», який відбудеться 29-го лютого.

Лише один день, лише чотири сеанси!

Купуйте квитки за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter