Успішно!

У Луцьку з новою концертною програмою виступить Наталія Бучинська

Народна артистка України, співачка Наталія Бучинська виступить у Луцьку із сольним концертом

Народна артистка України, співачка Наталія Бучинська виступить у Луцьку із сольним концертом. Подія відбудеться 9 грудня о 19:00 у РЦ Промінь. Вечір обіцяє стати особливим для усіх прихильників української музики та таланту артистки, повідомили організатори VINIL Concert agency.


На цьому концерті Наталія Бучинська представить програму під назвою «Жоржини», яка готує спеціально для жінок і всіх, хто цінує красу та музику. У своєму зверненні до глядачів, артистка наголошує: «Кожна українка – це прекрасна квітка. Чи це маленька дівчинка, чи мати, чий син боронить рідний край, чи бабуся, котра веде холодним ранком внука у садок, – саме вони і є тими чудовими українськими квітами – жоржинами».


Програма вечора буде різноманітною та включатиме жіночу лірику, запальні танцювальні композиції та українські народні пісні, які торкнуться до душі кожного присутнього.
“Концертна програма «Жоржини» – це живий звук, несподіванки, сюрпризи та дві години прекрасної української пісні! Ви варті того, щоб почути краще, своє, миле серцю і душі, а також поспівати з улюбленою Народною артисткою України Наталією Бучинською”, – запрошують на подію організатори VINIL Concert agency.
9 грудня / 19:00 – РЦ Промінь


Квитки уже доступні: https://bitly.ws/ZVgB


 

Додати новий коментар