У Луцьку вперше пройде унікальний міжнародний фестиваль арт-терапії

10 Вересня 2018

У Луцьку вперше пройде Міжнародний фестиваль «ART-PRAKTIK».

Захід відбудеться 5 жовтня при підтримці СНУ ім. Лесі Українки та міської ради в приміщенні університету по вулиці Винниченка, 30.

Організатор та ідейний натхненник фестивалю - президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії, практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук Олена Тараріна. Координатор та організатор події у Луцьку – українська художниця, арт-терапевт Тетяна Мялковська.

Тренери фестивалю - фахівці різних напрямків арт-терапії та арт-коучингу з Києва, Одеси, Житомира, Бердянська, Маріуполя та інших міст України.

Протягом дня (з 09:00- 19:00 год) буде нагода відвідати близько десятка майстер-класів, практично спробувати різноманітні інструменти арт-терапії та психологічної реабілітації, отримати систему теоретичних знань та літератури від спікерів і досвід практичного використання інструментів в роботі.

Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежних світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити словами.

В арт-терапії дати вихід накопиченим емоціям танцем, малюнком чи стресом, щоб краще переосмислити свої дії, знайти рішення, збалансувати психологічний стан, повинен сам учасник, а не арт-терапевт. Через спостереження і рефлексію своїх творчих робіт, автор самостійно починає розуміти і усвідомлювати свою поведінку. Таким чином вчиться самостійно усвідомлювати себе у своєму житті і не стати залежним від допомоги спеціаліста.

Учасники заходу отримають сертифікат і масу задоволень від нових знайомств!

Придбати квитки можна за номером: (066) 3691848 – (Єва) або у галереї мистецтв по вул. Лесі Українки, 24а. Детальніше про подію можна дізнатися у мережі Facebook.

Вартість квитка – 250грн. Студентам – 200грн.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter