У Луцьку виступить хіп-хоп-гурт «Курган і Agregat»

06 Листопада 2019

До Луцька в рамках туру «Габелі» приїде відомий український хіп-хоп гурт «Курган і Agregat». Хлопці не виступали в обласному центрі Волині вже два роки.

Виступ гурту відбудеться в арт-кафе «Стоп-кадр» 1 грудня. Початок концерту – о 20:00.

«Курган і Agregat» – хіп-хоп гурт з Харківщини, який складається із трьох учасників – близнюків Аміля та Раміля Насірових, Євгена Володченка, а також діджея Культиватора.

Кар'єру музиканти розпочали з самостійно знятих любительських відео для ютубу у 2014 році, після яких хлопці стали не тільки інтернет-зірками, а й зібрали повний зал на сольному виступі в Києві. Головна тематика – життя на селі та поза ним. Хіпхопери виконують пісьми характерним харківським сільським суржиком – щиро, відверто, із жартами та стьобом. Зараз «Курган і Agregat» є постійними учасниками провідних українських фестивалів AtlasWeekend, Західфест, Файне Місто.

Гурт вважають одним із провідних у сучасному українському хіп-хопі. Хлопці відомі своїми спільними роботами з відомою співачкою та моделлю Дашою Астафьєвою (вже випустили два кліпи), а також з лідером серед діджеїв за кількістю виступів в Україні – dj Tapolsky.

«Курган і Agregat» – однозначно, найщиріший гурт, який не лише не відмовляється від своєї ідентичності, а й, навпаки, пишається нею, критикуючи явище снобізму. Музиканти неодноразово наголошували на тому, що люди часто забувають про своє коріння, намагаючись необдумано видавати себе за тих, ким вони не є насправді. Це і висміюють хлопці у своїх авторських піснях.

Квитки на канцерт можна придбати за посиланням.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter