У Луцьку відбуться загадкові й містичні екскурсії

08 Вересня 2020

12-13 вересня Луцьк відзначатиме свій День народження – йому виповнюється 935 років. З нагоди річниці Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради дивуватиме подарунками гостей та мешканців Луцька.

12 вересня – для туристів, а 13 вересня – для жителів міста відбудеться «Вечірня екскурсія у Луцькому замку» – загадкова мандрівка, наповнена містикою, легендами та випробуваннями, створена туристичним агентством «Патріот».

Учасники екскурсій пройдуть крізь «вогнище часу», зустрінуться з князем Вітовтом, дружиною Любарта Агрипиною, кликуном, євреєм Йосьою та іншими героями, почастують цілющі еліксири, вина та смаколики, навчаться танцювати середньовічні танці, пройдуть через випробування в Орден захисників Луцького замку, підкорять В’їзну вежу та побачать вечірнє місто у сяйві вогнів.

«Усі гарантовано отримають неймовірні емоції, а враження від побаченого, почутого і спробуваного ще довго будуть зігрівати та викликатимуть приємні спогади», – запевнили організатори.

Для того, щоб відвідати екскурсію, потрібно зайти на сторінку Управління туризму та промоції міста у фейсбуці, виконати кілька нескладних умов та заповнити гугл-форму для реєстрації на подію. У день екскурсії з 09:00 до 18:00 завітати до Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) з паспортом та отримати квиток на екскурсію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОГОНЬ, ТАНЦІ ТА ЕЛІКСИР УДАЧІ: У ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ ВЛАШТУВАЛИ НЕЗВИЧАЙНУ ВЕЧІРНЮ ЕКСКУРСІЮ. ФОТО

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter