У Луцьку симфонічний оркестр виконає хіти Скрябіна

14 Січня 2019

Лучан і гостей міста запрошують до Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка на концерт естрадно-симфонічного оркестру, який виконуватиме хіти легенндарного Кузьми Скрябіна.

Концерт розпочнеься 7 лютого, о 19:00.

Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна.

Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято.

Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом дуже часто крутять в ефірі ФМ-станцій. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно «голосами» музичних інструментів оркестру. Адже справжні почуття іноді важко передати словами.

Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.

«Для тих, хто полюбляє стиль музики ліричних кінострічок 70-х - 80-х з П'єром Рішаром і Луї де Фюнесом, а також звучання естрадно-симфонічних оркестрів Джеймса Ласта і Поля Моріа, буде привід трохи поностальгувати і… приємно здивуватись. Але, як завжди, з нами залишаються легкість і те космічне звучання, які так приваблюють в піснях Андрія.

Позитивні емоції, подібні на бризок шампанського і спогади про море, обов'язково створять чудову атмосферу під час концерту! Андрій Кузьменко продовжує дарувати радість своїй чисельній аудиторії, а його музика живе і «бризкає шампанським в море... Концертна програма «Шампанські очі» – музика, яку можна слухати без слів», – зауважили організатори.

Детальніше про подію – у Фейсбуці.

Квитки можна придбати: у касі #TikhonovAgency, що у барі« П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17) або на сайтах kasa.in.ua та concert.ua

Довідки за номерами : (097) 37 68 593, (066) 555 79 86.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter