Успішно!

біхелсі

У Луцьку дасть концерт відомий український неокласик Єгор Грушин

Концерт одного з найвідоміших неокласиків України Єгора Грушина відбудеться в Луцьку у неділю, 24 березня, о 19:00, у Палаці культури міста. 

Концерт одного з найвідоміших неокласиків України Єгора Грушина відбудеться в Луцьку у неділю, 24 березня, о 19:00, у Палаці культури міста. 

Натхнення й релакс. Піднесення й роздуми. Радість і приємне хвилювання. Пригадайте свої відчуття, коли слухаєте музику Єгора Грушина. 24 березня у Луцьку почуєте нову програму: #Неокласика у супроводі струнних. 

Єгор Грушин – яскравий композитор і піаніст. Він – один із небагатьох, хто творить у стилі неокласика в Україні. Серед світових композиторів у цьому стилі відомі Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter. 

Єгор Грушин народився в Одесі. Почав писати власні твори вже після закінчення музичної школи. Мелодії цього яскравого неокласичного композитора дають слухачам простір для заглиблення в себе, ідеї для внутрішнього зростання і роздумів. Крім авторських мелодій, піаніст створює інструментальні обробки композицій знаменитих рок-колективів, серед них – «Океан Ельзи», Queen, Bon Jovi, Muse і ін.

За 7 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів і презентував 5 альбомів. Видав збірку фортепіанних творів під шведським лейблом «1631 Recordings». Став автором саундтреків до шести українських фільмів. Його твір Christmas Story всього за 2 дні в інтернеті прослухали понад 50 000 користувачів. Восени 2016 року Єгор Грушин отримав відзнаку за розвиток культури і потрапив у ТОП-100 найвпливовіших людей Львівщини.

Музика Єгора Грушина легка для сприйняття. В ній – різноманітні мелодії та патерни. Переконайтеся в цьому: послухайте твори з останнього альбому наживо. Нові аранжування. Нова програма у супроводі струнних. 

#Неокласика – ваші незабутні враження.

Придбате квитки можна за посиланням


 

Коментарі

павло:

Який він піаніст? Його техніка гри на рівні 3 року гри на піаніно! Його арпеджовані акорди і десятки повторів примітивних мотивів - це не композиторство. Неокласиком був Стравінський та композитори французської "шістки"! Почитайте трохи історію музики! І не підбрехуйте!!!

24 Березня 2019, 00:04

Додати новий коментар