Суспільне Волині шукає нові зацікавлені обличчя

25 Жовтня 2018

«Шукаємо для навчання радіо- і телеведучих, звукорежисерів, телеоператорів, режисерів ефіру!» – з таким закликом цієї осені стартує кастинг на навчання в проекті «Практикум на UA:ВОЛИНЬ».

Три роки поспіль команда телешоу «Ранок Нової Волині» (тоді іще на державному телеканалі «Нова Волинь») на чолі із керівником та ведучим проекту Михайлом Кузьмичем шукала і навчала телеведучих у проекті «Ранкова Телешкола».

Чимало випускників цієї «Телешколи» потім стали штатними працівниками ранкової команди волинського телеканалу й багатьох інших ЗМІ області та України.

Цьогоріч організатори розширили відомий навчальний бренд в рамках всеукраїнського Практикуму, щоб відкривати світу не лише нових телеведучих, але й радіо-ді-джеїв, звукорежисерів, телеоператорів та режисерів ефіру.

«Якщо Ви креативний і активний студент, маєте хист до телебачення чи радіо, якщо ви спите і бачите себе успішним на телеекрані чи у радіоефірі, полюбляєте знімати відео чи фото в Instagram або хочете запустити свій канал у YouTube – тоді «Практикум на UA:ВОЛИНЬ» створено саме для вас!» - поділився лінійний продюсер телеканалу «UA:ВОЛИНЬ» та автор цього проекту Михайло Кузьмич.


Отож, з 5 по 8 листопада 2018 року відбудуться три кастинги у приміщеннях навчальних закладів Волині – СНУ імені Лесі Українки, Луцький НТУ та Волинський коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.

Після відбору учасники матимуть можливість 3 тижні безоплатно навчатись на «UA:ВОЛИНЬ»: лекції з теорії телебачення та радіо, а також практичні заняття від відомих теле- та радіоведучих, журналістів, професійних режисерів, телеоператорів та звукорежисерів.


Після закінчення «Практикуму на UA:ВОЛИНЬ» учасники отримають сертифікати про отриманні знання. Здобуті навички допоможуть створити власний теле- чи радіопродукт, гідний пітчингу проектів для Суспільного мовлення України.

А найкращі випускники матимуть можливість отримати пропозиції щодо роботи позаштатними працівниками Суспільного чи офіційного працевлаштування на телеканалі «UA:ВОЛИНЬ» та «Українського радіо Луцьк».

Деталі: Viber/тел.+38 (099) 341 73 60

Telegram: Телеканал UA: Волинь

Facebook.com/uavolyn

Instagram: @ua_volyn

Twitter: @ua_volyn

3

Читати ще

Коментарі

Дана

їм самим ще тре вчитись а не вчити інших

Є.

О-о-о, Даночко! Шо, ЖАБА ДАВИТЬ?! Так людина скільки живе, стільки й вчиться. А ти розумною на світ з'явилася і все про всіх знаєш.?...

Дивно

Якось випадково довелось бачити те "шоу". Люди, ви серйозно називаєте це телебаченням? Ще й, видно, ці шоумени і говорять про якусь "жабу".

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter