Успішно!

Скульптори з бензопилами: оголосили програму Korsak Carving Fest в «Адреналіні»

Упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізатимуть дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою арт-парку «Містерія».

Вже завтра, 20 серпня, о 17:00 культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» запрошує лучан і гостей міста на відкриття першого грандіозного симпозіуму скульпторів, який з 20 по 25 серпня триватиме на території «Адреналіну». 

«Це подія світового рівня, оскільки Луцьк прийматиме майстрів не тільки з різних міст України, а й зі всього світу!», – запевнили організатори.

Грандіозний захід присвячений 10-й річниці «Адреналін Сіті» та першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізатимуть дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою арт-парку «Містерія». Не менш цікавим та видовищним стануть змагання зі Speed carving, які відбуватимуться у день відкриття: протягом двох годин скульптори змагатимуться у швидкісній різьбі по дереву, а їхні витвори можна буде придбати наприкінці заходу.

Оцінюватиме роботи професійне журі, яке визначать, хто займе перших три призових місця, також на результат журі вплинуть глядацькі симпатії.


 

Додати новий коментар