Що особливого відбудеться у «Промені» в новорічний період

18 Грудня 2018

Вже завтра, 19 грудня, до Дня святого Миколая на площі біля РЦ «Промінь» о 17:00 розпочнеться анімаційна святкова програма для діток з запаленням ялинки. Після цього в холі комплексу відбудуться творчі та кулінарні майстер-класи від ДРК «Смугастий носоріг», також на діток чекатиме новорічний фейс-арт та фотозона зі святим Миколаєм.

20 грудня у кінотеатрі Multiplex вийде довгоочікуваний новорічний мультфільм «Ґрінч» та український фільм «Секс і нічого особистого». Квитки можна придбати за посиланням.

21 грудня відбудеться концерт львівського оркестру LeoBand з різдвяною програмою «White Christmas». Квитки – за посиланням.

Також в холі на гостей чекатиме Резиденція Санти, де можна буде сфотографуватись та загадати бажання на Новий рік Санті на вушко.

З 21 по 23 грудня на четвертому поверсі у Grand Central відбудеться Christmas Market з щоденною розважальною програмою.

25 грудня у Grand Central відбудеться цікавий майстер-клас з виготовлення смаженого йогуртованого морозива від Sherr Bar.

25 та 28 грудня у ДРК «Смугастий носоріг» відбудуться новорічні вечірки по запису. Телефонуйте: +380 (66) 755 07 57.

27 грудня у холі комплексу для дітей відбудеться турнір BeyBlade. Реєстрація за номером: +380 (66) 755 07 57.

27 грудня у кінотеатрі Multiplex вийде новорічний мультфільм «Еліот – найменше оленя Санти» та український фільм: «Я Ти Він Вона». Квитки можна придбати за посиланням.

28 грудня відбудеться вистава «Щенята рятують Новий рік» для дітей віком від 3 до 10 років. Квитки – за посиланням.

28 грудня також відбудеться виставка робіт у арт-просторі «Коридор»«The next level» (3-й поверх).

3 січня у кінотеатрі Multiplex вийде різдвяний мультфільм «Снігові перегони» та український фільм «11 дітей з Моршина». Квитки – тут.

В новорічний період у холі, на першому поверсі, працюватиме резиденція Санти. Щоб ви не пропустили цю подію, у ТРЦ підготувати для вас розклад її роботи. Резиденція Санти працюватиме вечері у такі дні: 21 грудня, 25 грудня, 28-29 грудня, 5 січня, 7 січня, 12 січня.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter