Луцький шоумен Сергій Скулинець презентує у Києві відеокліп на пісню «Мама»

16 Квітня 2019

Напередодні Дня матері, 7 травня, у Києві відбудеться прем'єра відеокліпу відомого луцького шоумена та співака Сергія Скулинця на зворушливу пісню «Мама».

«Нова музична композиція написана спеціально для найдорожчої у кожного з нас людини – для Мами. Вона закликає завжди любити та шанувати своїх батьків, адже всі ми є і будемо дітьми своїх батьків. – поділився Сергій Скулинець. – Для мене мама – свята людина, саме тому ця композиція є дуже особливою у моєму житті і творчості».

За словами режисера кліпу Романа Гамкала, основним завданням, яке стояло перед знімальною групою, було вкотре нагадати, що навіть у повсякденній метушні дорослих «дітей» завжди повинно залишатись місце для батьків.

«Маю надію, що нам вдалось до кінця вирішити таку, здавалося б, просту і водночас складну задачу, а саме – через пісню та відео дістатись до глибини душі кожної дорослої людини, – зауважив Сергій Скулинець. – Я точно впевнений: якщо після перегляду цього відеокліпу ви візьмете в руки телефон і зателефонуєте батькам – наша мета буде досягнута!».

Артист запрошує своїх друзів та колег до столичного караоке-ресторану Svoi (вул. Саксаганського, 1).

Початок презентації – о 18:00.

Ведучий заходу – актор кіно та театру «Золоті Ворота» Володимир Ковбель.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter