«Промінь» запрошує на концерт хітів з фільму про Гаррі Поттера

24 Листопада 2019

8 грудня о 19:00 в РЦ «Промінь» відбудеться концерт від симфонічного оркестру LUMOS Orchesra під назвою «Harry Potter».

«Історію про «хлопчика, що вижив» розповість мовою музики, слова та кінематографу симфонічний оркестр LUMOS Orchesra – справжній метр фентезі та фантастики. У їх доробку великі тематичні проекти по «Володарю Перснів», «Зоряних війнах"», серіалу «Доктор Хто», мультфільмах студії Disney, космічній кіно-фантастиці, відеоіграх, авторські композиції.

Більше 600 різноманітних саундтреків у репертуарі, майже десятирічний досвід виконання кіно-музики, співпраця з різноманітними колективами України та закордону, міжнародний досвід – все це створило колектив глибоко відданих своїй справі музикантів, які не лише вражають якісним та натхненним виконанням, але й досконало вивчають тематику кожного проекту, аби створити сюжет та атмосферу неповторного дійства саме в обраному світі.

Тож, якщо Вам бажається чогось більшого ніж концерт симфонічної музики, чогось кращого, ніж похід у театр, чогось незабутнього, частиною чого Ви зможете стати – Вам до нас. Змагайтесь за Кубок Гоґвортсу та Смертельні реліквії, підтримуйте свій факультет або просто насолоджуйтесь музикою та атмосферою – Гоґвортс, безперечно, зачарує усіх і кожного! Пакуйте валізи та не забувайте ваші чарівні палички!» – інформують організатори.

Купити квитки можна за посиланням.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter