Проект «Ukraїner» їде до Луцька на Food Fest 

08 Травня 2019

Богдан Логвиненко – один із засновників проекту «Ukraїner» їде на Lutsk Food Fest розповідати про подорожі країною та всім світом.

В межах програми гастрономічного фестивалю відбудеться декілька виступів запрошених спікерів. Оскільки тема окреслена як «Гастро-тур», відомі блогери та мандрівники ділитимуться історіями про шалені поїздки, екзотичні країни, кулінарні експерименти.

Богдан Логвиненко є одним з засновників проекту «Ukraїner», місія якого – створення контенту про Україну і популяризація країни на інших континентах. Окрім цього, Богдан є впізнаваним блогером, автором кількох книг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕСЯТЬ ФОТО З ВОЛИНІ ПОТРАПИЛИ ДО СОТНІ НАЙКРАЩИХ СВІТЛИН УКРАЇНИ

До речі, цього року у «Видавництві Старого Лева» вийшла книга Богдана «Ukraїner. Країна зсередини» за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони – ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. У книзі зібрані найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.

Лучан та гостей міста запрошуєють відвідати виступ Богдана Логвиненка у цю неділю, 12 травня, о 15:00, на території замку Любарта в межах Lutsk Food Fest: Гастро-тур.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter