Десять фото з Волині потрапили до сотні найкращих світлин України

29 Січня 2019

Після більш ніж дворічної експедиції усіма історичними землями нашої країни – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії – учасники експедиції вітчизняного аналогу National Geographic склали свій ТОП-100 найкращих фотографій України.

Світлини, зроблені під час експедицій, розміщені на сайті Ukraїner.

У минулому році учасники проекту відвідали історичну Волинь – територію, яка охоплює сучасні Волинську та Рівненську області, західну частину Житомирської та північну частину Тернопільської та Хмельницької областей.

Одинадцять світлин, зроблених під час цієї експедиції, увійшли до сотні найкращих фото 2018 року.

► Поле і ящики для капусти у селі Хорохорин Луцького району з висоти пташиного лету. Це єдине село на Волині, де масово займаються полуничним бізнесом та вирощуванням пекінської капусти. 29 липня 2018 року.

► Діти на коні з підводою їдуть дорогою неподалік Володимир-Волинського. 30 липня 2018 року.

► Майстри склодувної студії Sweet Glass показують, як виготовляють трубки для куріння та інші вироби за унікальною технологією, при якій до високоякісного скла додається срібло найвищої проби. 31 липня 2018 року.

► Учасник гурту «Один в каное» Ігор Дзіковський займається плоггінгом у лісі біля рідного міста Соснівка на Волині. Плоггінг — вид спорту, який поєднує в собі пробіжку і збір сміття, тобто одночасну турботу про здоров’я і екологію. 1 серпня 2018 року.

► Майстер чорнодимленої кераміки Андрій Уляницький із дружиною у гончарній майстерні в місті Червоноград на Волині. 1 серпня 2018 року.

► Літній чемпіонат України з санного спорту на єдиній в країні санній трасі в Кременці, що на Волині. 4 серпня 2018 року. 4 серпня 2018 року.

► Базиліка Святих Ігнатія Лойоли і Станіслава Костки, або Костел Єзуїтів у Кременці на Волині. Нині ця базиліка перейменована на Церкву Преображення Господнього. Ця споруда в стилі пізнього бароко є найвищою будівля міста. 5 серпня 2018 року.

► Вид на Тараканівський форт із висоти пташиного лету. Руїни унікальної військової споруди кінця 19 століття. Розташований форт біля міста Дубно, неподалік села Тараканів, Волинь. В стані бойової готовності форт перебував до 1908 року. Цікаво, що споруда й досі перебуває на армійському балансі. 5 серпня 2018 року.

► Вид на Замок Острозьких у Старокостянтинові. Це споруда XVI століття, збудована при злитті річок Случі та Ікопоті задля захисту навколишніх територій від татарських вторгнень. Замок був резиденцією князів Острозьких, від чого і отримав свою назву. 7 серпня 2018 року.

► Хатинка рибалки в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, знята з квадрокоптера на початку лютого та на початку серпня 2018.


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter