Прем’єри цього тижня у кінотеатрі Multiplex

17 Січня 2019

Лучан та гостей міста запрошують на прем'єри до кінотеатру Multiplex, що у розважальному центрі «Промінь».

Фільм «Марія - королева Шотландії»
Вікове обмеження: 16+

18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується в протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.

Фільм «Астерікс і таємне зілля»
Вікове обмеження: ЗА

Могутні галли здавна черпали силу в секретному напої, який готував великий старець. Але прийшла біда, звідки не чекали - поважний друїд звалився з дерева і зламав обидві ноги. Тепер Астеріксу і Обеліксу належить відправитися в небезпечну подорож, щоб відшукати нового друїда, гідного осягнути рецепт таємного зілля.

Фільм «Скло»
Вікове обмеження: 16+

Кінохіти легендарного М. Найта Ш’ямалана «Спліт» та «Невразливий» продовжаться у шокуючому трилері. Небезпечний псих з множинним розладом особистості і таємничий терорист на ім’я «Скло» виходять на слід своїх давніх ворогів. Хто зупинить Звіра в людській подобі?

Фільм «1+1: Нова історія»
Вікове обмеження: 12+

Мільйонер Філіпп залишився паралізованим та прикутим до інвалідного крісла внаслідок нещасного випадку. Аби нормально жити, йому потрібен постійний помічник, але всі, кого приводить асистентка Івонн, не влаштовують Філіппа. У підсумку роботу отримує колишній в’язень, балакучий Делл.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter