Останні приготування до Ecostrumfest: чого чекати від «Променя»

23 Серпня 2019

До початку екофестивалю «Ecostrumfest» залишились лічені години: вже завтра, 24 серпня, о 12:00, РЦ «Промінь» розпочне програму фестивалю, на якому чекають як лучан, так і гостей міста.

«Віримо, що підкоримо ваші серця атмосферою та допоможемо зрозуміти важливість кожного у порятунку нашої планети», – поділилися очікуваннями організатори фестивалю.

Протягом дня на Ecostrumfest за гарний настрій відвідувачів відповідатиме діджей, а під вечір біля фонтану викликатимє мурашки на шкірі атмосферне інструментальне тріо «Encore»: флейта, гітара, кахон додадуть доброти навколо.

Окрім лекцій, арт-терапії, дитячої зони та екоярмарку, РЦ «Промінь» облаштує зону зі стародавніми українськими та європейськими музичними інструментами – організатори запросили спеціаліста, який розповість про їхню історію та продемонструє їхнє звучання, розповість, чому реставрує інструменти та як зберігає культуру.

Протягом дня гостей фестивалю дивуватимуть художніми перформансами, а стрітарт-художник малюватиме важливий заклик, аби залишити всередині кожного слід, який змусить задуматись.

«24 серпня, Промінь вмикає #ECOSTRUM! Приходьте! Заряджайтеся!», – закликали організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter