Успішно!

Нові часи – нові формати: «Фіолет» зіграє онлайн повноцінний рок-концерт

Концерт відбудеться задля підтримки емоційного стану фанів та самих музикантів. 

Гурт Фіолет – яскраві представники культурної інтелігенції та одна з найбільш концертуючих поп-рок команд країни. На їхньому рахунку тисячі концертних, турових і фестивальних виступів та шанувальники в кожному місті та містечку. За 10 років Фіолет стали командою, яка виховує нове покоління культурної молоді. До їхньої думки прислухаються, їхні дописи у соціальних мережах мотивують, їхня громадянська позиція надихає, під їхню глибоку чоловічу лірику одружуються та кохаються. 

На початку карантину «Фіолет» першими анонсував акустичний live, який вже подивилось понад 10 тисяч глядачів. А 24 квітня на інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream в прямому ефірі вперше виступатимуть full sound і заспівають найулюбленіші хіти. Концерт відбудеться задля підтримки емоційного стану фанів та самих музикантів. 

«Музика поєднувала людей в складні часи і підіймала моральний дух. Ми не можемо співати на балконах, як це роблять в Італії, бо в нас не такі балкони. Проте, ми можемо зустрічатися онлайн. Пропонуємо кожному з вас вмикати на повну гучність колонки і танцювати, як тільки того хоче душа – звільнити всі негативні емоції та гнів на ситуацію, в якій ми наразі опинилися. Зустрічаємось на сцені Ukrainian Main Stream 24 квітня!», – кажуть музиканти. 

Ukrainian Main Stream – відкритий майданчик для інтернет-стрімів учасників української шоу-індустрії, створений з метою підтримки українську творчу спільноту і працівників івент-індустрії в ці дивно-цікаві часи, надати їм можливість продовжувати роботу та залишатись на зв'язку з аудиторією. 

Стрім виступу Фіолет відбудеться у п'ятницю, 24 квітня, о 20:00 за посиланням.

Підписуйтесь на подію та сторінки «Фіолету» у фейсбуці та інстаграмі, аби нічого не пропустити. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КОЛОС ВДОМА»: ФРОНТМЕН «ФІОЛЕТУ» ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ПРОЄКТ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФАНІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ.ФОТО, ВІДЕО


 

 

Додати новий коментар