Не лише песики, а й котики: «Промінь» запрошує на фестиваль «Мокрі носики»

11 Вересня 2019

В останню неділю вересня на площі перед розважальним центром «Промінь» відбудеться другий фестиваль безпритульних тварин «Мокрі носики».

Минулий подібний фестиваль провели 19 травня, також на площі біля РЦ «Промінь». Це був надзвичайно добрий та світлий день: 20 песиків з комунального підприємство «Ласка» приїхали на фестиваль, і в результаті 11 з них знайшли свій дім.

«Цього разу, 29 вересня, на фестивалі будуть не лише песики, а й котики. Зараз проводять навчання волонтерів, які в КП «Ласка» знайомляться з тваринами, і до фестивалю налагодять з однією з них відносини, щоб на фестивалі опікуватись про тварину до моменту, поки хтось не "всиновить" домашнього улюбленця», – зауважили організатори.

Також на фестивалі відбудеться ярмарок, на якому можна буде придбати речі для власних домашніх улюбленців, або ж придбати та віддати у «Мішок добра».

«Мішок добра» – це локація, де збиратимуть кошти та інші необхідні речі для КП «Ласка».

Для бажаючих допомогти у соціальних мережах РЦ «Промінь» опублікували список того, що зараз необхідне для тварин:

• пакетований корм;
• нашийники та поводки;
• мисочки;
• покривальця з натуральних тканин;
• ліки (краплі та таблетки від бліх та кліщів);
• переноски для котів та собак;
• побутові засоби для прибирання.

Також потрібні речі ветеринарного призначення: післяопераційні манжети для собак, побутові засоби для прибирання, дезінфікаційні засоби для рук, спреї для обробки післяопераційних швів (алюмі спрей, чемі спрей), господарські рукавички.

Окрім того, на фестивалі ще буде багато цікавих зон – як для тих, хто хоче взяти додому улюбленця, так і для тих, хто вже має тваринку і хоче дізнатись корисну інформацію.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter