На West Media Forum приїде феміністка, телепродюсерка і дружина телезірки

06 Грудня 2018

Українська репортерка, редакторка та відома генеральна продюсерка Громадського телебачення та телеканалу «Ukraine Today» Тетяна Пушнова виступить на West Media Forum у Луцьку 15 грудня.

Захід розпочнеться о 9:30 в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк, Карбишева,1, Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті»), повідомляє Район.Бізнес.

Для West Media Forum Тетяна готує виступ на тему «Аудиторія нішевого медіа: як написати її портрет і не помилитися».

Ознайомитися з повною програмою і зареєструватися можна на сайті форуму. Нагадаємо, тема цьогорічного West Media Forum присвячена нішевим ЗМІ і тому, як редакціям здобувати довіру, популярність, гроші.

Довідково:
Тетяна Пушнова починала свою кар’єру на «5 каналі». Випускала в ефір ток-шоу «Майдан з Данилом Яневським», висвітлювала військовий конфлікт в Грузії в серпні 2008 року, брала участь у створенні та випускала новини на телеканалі ТВі.

З 2010 року працювала в групі компаній 1+1 Медіа, де переформатувала нічний випуск ТСН, створила перший український телевізійний таблоїд «ТСН.Особливе» і з вересня 2011 року очолила редакцію ТСН на телеканалі 1+1 - на посаді шеф-редакторки ТСН пропрацювала три роки.

Улітку 2014 року Пушнова запустила та очолила перший український англомовний інформаційний телеканал «Ukraine Today», після закриття якого стала генеральною продюсеркою Громадського телебачення.

Є авторкою книги «Євромайдан очима ТСН» - про роботу журналістів Телевізійної служби новин під час подій зими 2013-2014 років.
Зараз працює тренеркою з журналістики, комунікаційних стратегій, навичок роботи в ефірі.

Одружена з теле та радіо ведучим Вадимом Карп'яком, має двох дітей.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter