Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – рік

23 Серпня 2019

Рік тому, а саме – 24 серпня 2018 року, в Луцьку та й в Україні загалом сталася неординарна мистецька подія: відбулось урочисте відкриття Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК).

Він досі залишається унікальним, бо жодне інше місто, включаючи Київ і Львів, не може таким похвалитися.

Це – місце, де зберігається одна з найкращих колекцій вітчизняного арту ХХ-XXI століть і живий доказ того, що неможливих стартапів не буває: за планами, масштабом фондів та здобутками музей сміливо зможе конкурувати з найбільшими виставковими комплексами світу. Тут експонуються роботи таких відомих українських художників як Олександр Архипенко, Тіберій Сільваші, Анатолій Криволап, Микола Кумановський.

Команда вже реалізувала більше 15 кураторських проектів, а загальна виставкова площа становить близько 5000 квадратних метрів.

З нагоди першої річниці МСУМК 24 серпня радо відкриває двері та запрошує усіх поціновувачів прекрасного на безкоштовне відвідування усіх експозицій, а також пропонує долучитися до малювання спільної масштабної картини. Кожен може прийти, і взявши до рук пензля, долучитися до історії річниці Музею Корсаків.

А який же іменинник без солодощів? Усім відвідувачам – солодкий комплімент!

Лучан та гостей міста чекають з 11:00 до 20:00 до Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Крім того, напередодні, 23 серпня, відбудеться відкриття арт-проeкту «Сучасний український символізм», у межах якого будуть представлені твори митців з різних регіонів України.

Нагадаємо, що цій події, а також 10-й річниці КРЦ «Адреналін Сіті», приурочений перший міжнародний «Korsak carving festival». Упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізають дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою КРЦ «Адреналін Сіті».

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter