«Multiplex Промінь» приєднався до організації всеукраїнського кіноклубного фестивалю «Нове українське кіно 2020»

15 Жовтня 2020

Представники Молодіжного центру Волині звернулися до команди кінотеатру «Multiplex Промінь» з проханням надати залу для некомерційних показів сучасного якісного українського кіно, яке показують в рамках фестивалю задля його популяризації серед активної молоді. Для того, щоб потрапити на сеанс потрібно заповнити спеціальну гугл-форму.

Фестиваль стартував 2 жовтня показом першої стрічки з трьох запланованих. У третій залі кінотеатру відбувся показ фільму Нарімана Алієва «Додому» з Ахтемом Сеітаблаєвим у головній ролі. Це драматична історія про кримського татарина Мустафу, в якого помирає первісток. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями. Український оскарівський комітет навіть висував фільм як претендента від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

Фестиваль «Нове українське кіно» триватиме до кінця місяця. У неділю, 18 жовтня, о 13:30 запланований показ документального фільму Леоніда Кантера та Івана Яснія про життя українця Василя Сліпака, Героя України, кавалера орденів «За мужність» та «Золота Зірка», всесвітньо відомого оперного співака, соліста Паризької національної опери, який покинув велику сцену, аби стати воїном. Реєстрацію на перегляд стрічки можна пройти за посиланням.

Завершиться фестиваль показом справжньої української сенсації. 23 жовтня на глядачів чекає перегляд ліричної комедії Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» про молодого звукорежисера Вадима, який отримує просте завдання – записати голоси закарпатських тварин. Це може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Фільм здобув низку нагород на європейських кінофестивалях, а українська національна премія «Золота дзиґа» визнала дебютний фільм режисера найкращим у 2020 році.

Кінотеатр «Multiplex Промінь» завжди радо долучається до проведення подібних показів, які мають на меті підвищити інтерес та познайомити молодь та активних жителів міста з якісним та пізнавальним кіноконтентом.фотограф Юрій Євтушко

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter