• банер чікос

Молодь кличуть на православний фест з флешмобом і фотозоною

12 Лютого 2019

У Луцьку відбудеться щорічний фестиваль «Стрітення», присвячений Дню православної молоді, який організовує Молодіжний відділ Волинської єпархії.

Захід відбудеться у понеділок, 18 лютого.

У програмі #Стрітенняfest:

► 9:00 – початок Літургії з поясненнями у Свято-Покровському храмі м. Луцька (вул. Гальшки Гулевичівни, 1);

► 11:00 – смачний куліш, флешмоб і фотозона на подвір'ї Волинської духовної семінарії (вул. Драгоманова, 26);

► 15:00 – тематичні бесіди, інтерактивна вистава, coffee break, розваги і концерт у Палаці культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Учасники фесту гості заходу зможуть спільно помолитись, взяти участь у пізнавальних тематичних бесідах, розважитись і насолодитись запашною кавою у колі друзів.

Наприкінці заходу молодь матиме можливість поспілкуватися зі священнослужителями у форматі питання-відповідь.

Вхід вільний.

Дізнатися додаткову інформацію можна за телефоном: +38 066 391 23 08

Нагадаємо, що День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, у 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою стало служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.

Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого на свято Стрітення Господнього молоді люди зустрічаються зі священиками, проводять соціальні та інші культурні заходи.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter