Маленьких волинян кличуть на Фестиваль професій у «ПортCity»

12 Серпня 2019

У неділю, 25 серпня, уже традиційно, ТРЦ «ПортCity» організовує масштабний «Фестиваль професій». Долучитись до фестивалю зможуть усі бажаючі діти віком від 3 до 18 років.

З 12:00 до 16:00 год. ТРЦ «ПортСіту» перетвориться на дитячий «Дім професій». Під час заходу організують більше 150 профорієнтаційних «станцій» у поєднанні з розвагами та подарунками для дітей. На фестивалі будуть представлені професії як державного сектору: поліцейські, пожежники, рятувальники, лікарі швидкої допомоги, прикордонники, так і комерційного: кухарі, бухгалтери, банкіри, директори ТРЦ «ПортCity», артисти, музиканти, водії бензовозів компанії WOG і молоковозів КОМО та багато інших.

25 серпня керування ТРЦ «ПортСіту» візьмуть на себе дітлахи. Вони будуть слідкувати за порядком та чистотою, обслуговувати клієнтів, регулювати температуру та контролювати усі системи: водопостачання, кондиціонування, електропостачання, ну і, звісно, зможуть посидіти в кріслі самого директора ТРЦ, давати розпорядження і завдання підлеглим.

Першочергова мета проекту – допомогти дітям, учнівській та студентській молоді у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору чи зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій.

Хочеш взяти участь у фестивалі?

1. 25 серпня о 12:00 зареєструйся у холі на першому поверсі ТРЦ «ПортСity»
2. Отримай карту фестивалю
3. Відвідуй станції/професії та отримуй наклейки-купони
4. Заповнюй свою карту наклейками-купонами
5. Обмінюй карту на подарунки у Крамниці фестивалю
6. Бери участь у розіграші супер призу фестивалю

«Чим більше професій – тим більше подарунків! Розвивайтесь та розважайтесь разом з ПортСity! Чекаємо усіх 25 серпня з 12:00», – зазначили організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter