Письменник Макс Кідрук завершить масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України на фестивалі «Фронтера» у Луцьку.
Письменник Макс Кідрук завершить масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України на фестивалі «Фронтера» у Луцьку.
Всеукраїнський тур на підтримку нового роману письменника «Де немає Бога» стартував наприкінці вересня цього року. Фінальна презентація книги відбудеться вже у суботу, 17 листопада о 15:00 у приміщенні Театру ляльок (вул. Кривий Вал, 18).
Про тур
«Я не раз казав, що минулорічний мегатур Україною на підтримку роману «Не озирайся і мовчи», не буде одноразовою акцією. Ще тоді ми з командою були заряджені на щонайменше ще одну подібну божевільну авантюру. Вважайте, рік тому ми лише знайомилися з читачами. Цього року ми їдемо нібито до добрих знайомих. Я з нетерпінням чекаю зустрічей, щоби розповісти про свій новий роман», – говорить Макс Кідрук.
Про роман «Де немає Бога»
Макс Кідрук. «Де немає Бога»
Люди – соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?
Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.
«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.
16-18 листопада у Луцьку відбудеться І Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який поєднає 4 країни та розповідатиме про літературу цілого століття 1918-2018 рр.
«Фронтера» виникла як проект міжнародної культурної взаємодії. Окрім традиційних книжкових презентацій і розмов буде представлено оригінальні мистецькі проекти, заходи для дітей та молоді, а також поряд із відомими авторами виступатимуть автори-початківці, які роблять перші кроки на літературній ниві.
Квитки можна придбати за посиланням та в книгарні «Волинської обласної друкарні» (просп. Волі, 27).
«Пісня відкритого шляху» — роман про колишнього кріпака з українського села, який після служби на Кримській війні потрапляє в Америку і воює на боці Півночі у громадянській війні.