Лучан запрошують на вражаючі змагання з дрег-рейсингу. ФОТО

19 Червня 2019

У Луцьку 21-22 червня відбудеться наймасштабніша авто-мото-спортивна подія.

Цього року пройде одразу чотири змагання. 21 червня на глядачів чекають: по-перше, DDL-DRAG RACING DEVELOPMENT LEAGUE – Ліга розвитку дрегрейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто має бажання прийняти участь. Тож, лучан будуть раді бачити не тільки у якості глядачів, а й на треку – в якості пілотів.

Крім того, у цей день відбудеться Чемпіонат Спілки Клубів UDRF – Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання для більш професійно підготовлених автомобілів, яке охоплює всю Україну.

22 червня – основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу та вже відома лучанам Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE. Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту та Президента федерації Андрія Гальчинського з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PROUDRS, комерційна назва BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE, вдруге пройде у Луцьку.

В Україні є дрегстери потужністю від 1000 до 4000 кінських сил з розгоном до першої сотні 0.8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І лучани мали змогу бачити ці машини на власні очі у 2018 році. Луцьк дуже сподобався пілотам не тільки з України, але й чемпіону Німеччини, Польщі Мартіну Блауту, тому він знову планує приїхати на змагання та запросити з собою своїх співкомандників. Також понад 50 ТОП-пілотів завітають на другий етап у Луцьк. На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже, вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.

Разом з неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт та стантрайдинг-шоу. Буде виділена спеціальна площадка, і кожен глядач за невелику плату зможе відчути, що таке дріфт поруч з пілотом. Організатори змагань побудують на аеродромі віп-трибуни на 300 посадкових місць, створять Парк Сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену. Буде встановлений великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 4 кілометри міцного паркану забезпечать безпеку глядачів на змаганні. Хто не встиг минулого року потрапити на змагання, отримає другий шанс побачити потужні машини та таке дійство 21-22 червня.

А ще до десятої річниці проведення змагань в Україні VFDD приготувала розіграші цінних призів. Будь-хто зможе отримати шанс виграти один з 10 цінних призів під час відкриття. Основний приз – iPhone XS MAX. Головне – попередньо купити квиток та стати учасником розіграшу.

Квитки можна придбати за номером: (063) 730 30 30.

Офіційна інфо: dragukraine.com.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter