Лучан запрошують на унікальну виставку у «Промені»

19 Жовтня 2019

У суботу, 9 листопада, лучан і гостей міста запрошують на відкриття виставки сучасних картин у техніці «resin art» в арт-просторі «Коридор», що у розважальному центрі «Промінь».

«Вкладаємо душу в наші заходи, а тому раді повідомити, що така виставка є унікальною – вона відбудеться вперше на Волині, а також ви зможете купити картину, яка вам сподобалась», – поділилися організатори.

Ця виставка – емоційний сплеск барв у роботах двох молодих мисткинь: Вікторії Касянчук та Сусанни Анісян.

«Споконвіку художники та митці привносили нові стилі написання картин, дивували своїм стилем та характером перенесення свого настрою на полотно. З кожним роком ми можемо помітити тенденцію зміни мистецтва на більш хаотичне, сміливіше та кричуще про себе», – саме так описали новий напрямок – картини у стилі «resin art», які з’являються на полотні за допомогою епоксидної смоли організатори виставки.

Весь світ уже дивують ці шедеври. На жаль, до України таке мистецтво дійшло частково. Тому молоді мисткині, Вікторія та Сусанна, захотіли вивчити новий напрямок і почати дарувати людям радість, даючи можливість прикрасити свій дім такими сучасними та яскравими картинами.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter