Лучан запрошують на спектакль і бесіди за келихом вина

01 Лютого 2019

Театр «ГаРмИдЕр» та Генконсульство Республіки Польща у Луцьку запрошують 3 лютого о 18:00 на ексклюзивний театральний проект «Монодіалоги» із нагоди 10-річчя співпраці. Вона розпочалася зі спільної реалізації першої версії спектаклю «Івонна» за Вітольдом Гомбровичем й усі десять років виливалася в десятки проектів. Окрім семи створених вистав, були виступи в польських містах, представлення вистав на фестивалях, експеримент у рамках гри-читки «Мати» спільно з Міськом Барбарою та інше.

У спектаклі «Монодіалоги» поєднуються: мультимедійні промо шести вистав та презентація їх авторів: «Портрет» (С. Мрожек), «Сенат шаленців» (Я. Корчак), «Івонна» (В. Гомбрович), «Віткацій є/Віткація немає» (С.І. Віткевич), «Попелюха» (Я. Гловацький), «Кінь, який їздив верхи» (Д. Масловська), а також живі монологи героїв, у яких розкривається суть твору. Крім того, герої готуються до комунікації із залом, аби монолог перетворити на діалог, а спектаклеві додати живої імпровізаційної складової.

Перетворюватимуть монологи на діалог одні з кращих акторів «ГаРмИдЕра»: Валерія Линник, Алла Доманська, Дмитро Безвербний, Юрій Моклиця, Олексій Стаднюк та Павло Порицький.

«Чекаємо вас на інтелектуальній забаві, яка планує перетекти в розмови за келихом вина», – додали організатори.

Адреса: вул. Ковельська, 56, Луцький районний будинок культури.

Вхід вільний.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter