Лучан запрошують на концерт духовної музики до костелу

14 Серпня 2020

Концерт духовної музики «Alleluia», анонсований Волинською обласною філармонією ще у червні, у зв’язку з посиленням карантинних заходів у області був перенесений на сприятливіший епідеміологічний період. Нині, нарешті, стала відома дата його проведення.

Отже, концерт за участі Академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії (художній керівник – народний артист України Товій Рівець), лауреаток міжнародних конкурсів Анастасії Янцур та Анни Маковецької відбудеться у неділю, 23 серпня, у Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла (вул. Кафедральна, 6).

У програмі – твори світової класичної музики, зокрема, таких великих композиторів, як Йоганн Себастьян Бах, Шарль Гуно, Вольфганг Амадей Моцарт, Томазо Альбіноні, Георг Фрідріх Гендель, Джуліо Каччіні, Генрі Перселл, Джованні Перголезі, Франц Шуберт, Мирослав Скорик.

Початок концерту – о 16:00.

Квитки можна придбати у касі філармонії на Театральному майдані.

У зв'язку з необхідністю дотримання соціального дистанціювання в приміщенні костелу, кількість квитків – обмежена. Вхід – з дотриманням маскового режиму.

Телефони для довідок: 24 02 41, 095 206 75 88, 097 757 32 31, 066 174 80 20.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter