Лучан запрошують до «Адреналіну» на безкоштовний показ фільму «Тарас. Повернення»

26 Вересня 2019

У п'ятницю, 27 вересня, о 19:00, у Синій залі кінокомплексу «Адреналін» відбудеться безкоштовний показ художньої стрічки «Тарас. Повернення», створеної за підтримки Держкіно до 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Автором сценарію та режисером фільму виступив актор, літератор і режисер Олександр Денисенко. Його сценарій у 2012 році переміг у Міжнародному конкурсі кіносценаріїв, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Ролі у фільмі виконують Борис Орлов (у ролі Тараса), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акнієт Оринтай.

Фільм розповідає про останні три місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербурга: його особисто помилував цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетровського форту не поспішає повідомляти про це Тараса і видавати указ про його звільнення. Більше того, таємний агент з Петербурга намагається зробити все, аби поет залишився тут назавжди.

Олександр Денисенко — український літератор (драматург, прозаїк, сценарист), актор, режисер, автор теле- і радіопередач, член Спілки кінематографістів України, Асоціації українських письменників, заслужений діяч мистецтв України (2004).

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter