Леся Українка заговорила голосом відомої артистки

09 Вересня 2021

Головна амбасадорка Волині Леся Українка заговорила голосом заслуженої артистки України Ірми Вітовської.

На радіо СіД FM представили перші результати новаторського проєкту «Привіт. Леся»*, який реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

«Ми осучаснюємо підхід до вивчення класиків літератури в аудіовізуальному проєкті «Привіт.Леся». Тепер ви можете почути дотепну поетесу, людину з власною позицією та переживаннями, натхненну і закохану… Людину, яка могла би жити нині серед нас. Впевненості, що вам сподобається, додає незрівнянний голос Ірми Вітовської, яка й озвучує листи», – запевняють на офіційній сторінці радіо. Сам проєкт розпочали із листів Лесі Українки до найрідніших.

«До того ж, я вдома носитиму знов апарат, а тут і в Криму се трудно робити, не маючи нікого при собі, а врешті, може се все мені так тепер представляється через те, що я вже хочу додому... ». Лист до батька. Шабо:

https://anchor.fm/cidfm-hellolesya/episodes/1-03-e1721kr

«Вразила мене тільки одна справа в тутешній виборчій агітації: се так звані «видатки на агітацію», попросту сказавши, грубий підкуп! Хто має більше грошей, того й партія міцніша...». Лист до брата. Відень:

https://anchor.fm/cidfm-hellolesya/episodes/1-02-e17215d

«Прикро мені дуже, що прийдеться нидіти по тих клініках, – се варто пекла! – але вже нема що робити. Зате потішаюся тим, що Європу зобачу; либонь же, і Україну можна назвати напів-Азія, як Ви прозвали Болгарію... ». Лист до дядька. Луцьк:

https://anchor.fm/cidfm-hellolesya/episodes/1-01-e1720ll

Загалом у проєкті озвучать 30 унікальних листів Лесі Українки, адаптованих під аудіоформат. Тривалість кожного аудіолиста коливається у межах від 2 до 5 хвилин.

*Проєкт «Привіт. Леся» від радіо СІД FM покликаний розповісти про Лесю Українку набагато більше, ніж пишуть у шкільних підручниках. Серія радіопрограм та подкастів розкриватиме особистість Лесі Українки як звичайної людини, зі своїми проблемами та переживаннями, познайомить з її звичками, мисленням, знаковими людьми і локаціями з її життя та творчості.
У проєкті ви зможете почути такі блоки: Листи Лесі. Їх озвучила Заслужена артистка України Ірма Вітовська; Познайомимося. Цікаві факти про письменницю, підкріплені коментарями експертів; Моя Леся. Українські лідери думок діляться власними враження про Лесю Українку та її творчість.
Проєкт «Привіт. Леся» реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

Посилання для прослуховування «Привіт.Леся»:

Anchor: https://anchor.fm/cidfm-hellolesya

Soundcloud: https://soundcloud.com/hellolesya

Linktree: https://linktr.ee/radiocidfm

Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/привіт-леся/id1585069511

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter