Кінотеатр «Multiplex» запрошує на круті прем'єри

20 Січня 2020

Кінотеатр «Multiplex», що в розважальному центрі «Промінь», запрошує лучан і гостей міста на круті прем’єри нового прокатного тижня.

«Кролик Джоджо»

Жанр: комедія

«Кролик Джоджо» – це сатиричний фільм про Другу світову війну, який розкаже про самотнього німецького хлопчика, чий світогляд перевертається з ніг на голову, коли він дізнається, що його самотня мати переховує на горищі їхнього дому молоду єврейську дівчину. Джоджо буде змушений поставити під сумнів сліпу віру в нацизм і правоту свого дурнуватого уявного друга Адольфа Гітлера.

«Погані хлопці назавжди»

Жанр: бойовик

Легендарний комедійний бойовик отримав продовження. Знову на чергуванні – копи-напарники Вілл Сміт і Мартін Лоуренс. Лише таким сміливим і іронічним хлопцям під силу очистити місто від злочинців.

«Екс»

Жанр: кримінал, бойовик

Події стрічки «Екс» відбуваються у 1932 році на Галичині. Четверо українських підпільників УВО (української військової організації) на прізвиська Чорний, Зюк, Явір та Терен планують пограбування для потреб опору. Але все йде не за планом, і ретельно розроблена операція перетворюється на криваву бійню.

Сценарій заснований на реальних подіях (йдеться про пограбування пошти у містечку Городок (тоді Грудек Ягелонські) 1932 року).


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter