Кінотеатр «Адреналін» запрошує на прем’єри тижня

07 Вересня 2018

Кінотеатр «Адреналін» (вул. Карбишева, 1) запрошує на премєри тижня.

Нагадаємо, тут також стартує Тиждень українського кіно.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЩО ПОДИВИТИСЯ В «АДРЕНАЛІНІ» НА ТИЖНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

ТАЄМНИЙ ЩОДЕННИК СИМОНА ПЕТЛЮРИ

Країна: Україна

Рік: 2018

Жанр: біографія, драма, історія

Сеанси:15:20;19:15

Україна, 1917 – 1921 роки. Триває відчайдушна боротьба за незалежність Української Народної Республіки. Лідер УНР Симон Петлюра намагається стримати агресію більшовицької Росії. Програвши боротьбу, Петлюра змушений емігрувати до Парижа. Але й там через дії агентів Москви його життя постійно під загрозою…

Головний сценарист Михайло Шаєвич, а також Олександр Шевченко працювали над створенням сценарію шість років. Зйомки почалися у лютому і продовжувалися до липня 2017 року. Знімальні майданчики знаходились у Львові, Києві, Київській області, Парижі, а також на території кіностудії ім. Довженка і павільйоні, де була збудована велика декорація кількох паризьких вулиць та інтер’єрів.

У фільмі багато історичних персонажів, зокрема, прем'єр-міністр Володимир Винниченко, якого грає Євген Нищук, президент Михайло Грушевський (Богдан Бенюк), Самуїл Шварцбард – покійний Олег Треповський. Роль Петлюри у стрічці виконав Сергій Фролов, який був відібраний режисером з п'яти кандидатур у ході проб та зйомок цілих сцен.

Фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» створено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського Конгресового Комітету Америки.

Дата виходу стрічки на великі екрани: 6 вересня 2018 року

ПРАВЕДНИК 2

Країна: США

Рік: 2018

Жанр: бойовик, кримінал, трилер

Сеанси: 12:30; 16:30; 18:45; 21:30

Сталося лихо, а за допомогою звернутися немає до кого? Роберт МакКолл завжди готовий прийти на допомогу. Він – Праведник. МакКолл допомагає жертвам насилля та експлуатації. Коли небезпечне минуле знову з'являється на обрії, МакКолл змушений застосувати всі свої навички, аби зрівняти рахунок. Цього разу йому доводиться зійтися віч-на-віч із професійними кілерами, ладними на все, аби знищити Праведника...

Дензел Вашинґтон повертається до ролі Роберта МакКолла, уперше за свою багату акторську кар'єру погодившись зіграти в сиквелі.

ПРАВЕДНИК 2 розкриє чимало таємниць МакКолла. Це і тренування, здобуті навички, історія його дружини, історія стосунків зі Сюзан Пламмер.

КРИМІНАЛЬНИЙ ЕКШН «ПРАВЕДНИК 2» З 6 ВЕРЕСНЯ У КІНОТЕАТРАХ!

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter