«Доктор Хто» та «Гамлет: Камбербетч»: що покажуть у Новий рік у кінотеатрі Multiplex

31 Грудня 2018

У перші два дні нового року у кінотеатрі Multiplex, що у РЦ «Промінь», покажуть альтернативу фільмам.

Ексклюзивно у Multiplex Промінь 1 січня вже вдруге можна буде переглянути нову новорічну серію відомого на увесь світ британського серіалу «Доктор Хто».

Настає Новий рік, і в різних куточках земного минулого прокидається страшне зло. Доктор, Райан, Грем і Ясмін повертаються додому. Чи зможуть вони захистити планету Земля від небезпеки, що загрожує їй?Купити квиток можна на сайті та у касах «Multiplex».

2 січня в Multiplex вже втретє покажуть виставу «Гамлет: Камбербетч» в рамках проекту Британських рад та Multiplex – «TheatreHD».

Номінант на премію «Оскар» Бенедикт Камбербетч (серіал BBC «Шерлок», фільм «Гра в імітацію», вистава «Франкенштейн» Денні Бойла) виконає головну роль в безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра.

Королівська родина розвалюється на частини: король dбитий, його підступний брат зійшов на трон. Принц Гамлет, впавши у розпач, змушений мститися за смерть свого батька – і сформована при дворі ситуація ставить під загрозу не тільки безпеку всієї країни, а й глузд принца.Купити квиток можна на сайті та у касах «Multiplex».

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter