До Луцька приїздить автор культового козацького фентезі Павло Дерев’янко

30 Березня 2023

Команда «Фронтери» запрошує шанувальників фентезі та альтернативної історії 9 квітня на зустріч із Павлом Дерев’янком. Письменник приїде до Луцька з презентацією роману «Пісня дібров» — заключної частини трилогії темного фентезі «Літопис Сірого Ордену».


Презентація відбудеться у неділю, 9 квітня, о 16:00 у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11). Павло Дерев’янко — один із найяскравіших представників українського фентезі. Кілька років тому його дебютна книга «Аркан вовків» стала бестселером видавництва «Дім химер».

Трилогія, до якої вона входить, поєднує в собі елементи стімпанку, української міфології та горору. За другу частину «Літопису Сірого Ордену» автор отримав відзнаку від Європейського товариства наукової фантастики.

Книжку, з якою Павло приїде в Луцьк, він встиг дописати напередодні повномасштабного вторгнення. Каже, після того в баченні цієї історії не змінилося нічого: «Власне, коли я редагував "Пісню Дібров", вона мені нагадувала погане передбачення, бо багато чого, що там описувалось, перегукується з нашим сьогоденням».


Вхід — 100 грн, в день заходу — 130. Прибуток буде передано Волонтерському штабу «Ангар» (Волонтерський штаб АНГАР). Квитки можна придбати за посиланням:
https://secure.wayforpay.com/payment/s7a2187b47bf8


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter