Чим вражатиме анімаційний фестиваль у Луцьку: програма

23 Жовтня 2018

Вже 26 жовтня розпочне ця анімаційний фестиваль «Задзеркалля», на який з’їдуться режисери, аніматори та спікери з цілої країни.

Мета та унікальність фестивалю полягає не тільки в пропагуванні анімаційного мистецтва, а також у знайомстві з безпосереднім процесом створення мультфільмів. Адже, чи не кожен, хто коли-небудь дивився мультики, хотів дізнатися як вони створюються.

Команда «Імаго» вирішила привідкрити цю таємницю, запросивши на захід найкращих аніматорів з усієї України. Власне, сама назва «Задзеркалля» означає процес, який твориться за дзеркалом екрану/монітору.


Ознайомлюємо Вас із програмою фестивалю:

26 жовтня, п’ятниця:

16:00 - 16:30
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Відкриття фестивалю «Задзеркалля»

16:30 - 17:30
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Андрій Атаманчук «Правомірність використання творів інших осіб та охорони авторських прав на твори»

16:30 - 18:00
Локація: Галерея (4 поверх)

Показ української програми конкурсної анімації «LINOLEUM» (16+)

16:30 - 18:30
Локація: Смугастий Носоріг (2-й поверх)
дитяча програма

Ольга Шкідина «Створення мультмініатюри в техніці предметна мультиплікація»

18:00 - 19:00
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Ганна Рибак «Від ілюстратора до аніматора»

19:30 - 20:30
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Роман Дзвонковський «Виробництво декорацій: від езкізу до втілення у матеріалі»

21:00 - 22:30
Локація: Галерея (4 поверх)

Показ міжнародної програми №1 конкурсної анімації «LINOLEUM» (16+)

27 жовтня, субота:

11:00 – 12:30
Локація: Multiplex (3 зала 1-й поверх)

Перегляд українського анімаційного мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» Режисер: Олег Маламуж

13:00 – 14:30
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Олег Маламуж «Режисура повнометражного 3-D мультфільму, етапи, особливості, помилки»

13:00 – 14:30
Локація: Смугастий носоріг (2-й поверх)
дитяча програма

Родіон Шуб «Створення покадрової анімації (дзеркала, пластилін)»

15:00 - 16:00
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Дані Малюга «Секрети роботи зі stop-motion арматурою»

16:30 – 17:30
Локація: Галерея (4 поверх)

Показ комерційної програми конкурсної анімації «LINOLEUM» (16+)

18:00-19:30
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Andrew AJ «Використання Rigs & Winders у stop-motion анімації»

20:00 – 21:30
Локація: Галерея (4 поверх)

Показ міжнародної програми №2 конкурсної анімації «LINOLEUM» (16+)

28 жовтня, неділя

11:00 – 12:30
Локація: Multiplex (3 зала 1-й поверх)

Показ міжнародної програми №3 конкурсної анімації «LINOLEUM» (16+)

11:00 – 13:30
Локація: Смугастий Носоріг (2-й поверх)
дитяча програма

Маргарита Тебешевська «Анімація паперових персонажів у поєднанні з реальним світом»

13:00 – 15:00
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Ярослав Войцешек «Мистецтво сценарної роботи»

15:30 – 17:00
Локація: Галерея (4 поверх)

Показ міжнародної програми №4 конкурсної анімації «LINOLEUM»

17:30-19:00
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Сергій Єгоров «Сучасні технології : як VR змінює кіноіндустрію»

19:30-21:00
Локація: Лекційна зала (1-й поверх)

Юрій Журавель «Мультиплікація як засіб патріотичного виховання»

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter