Чим дивуватиме волинян масштабний фестиваль спорту

05 Вересня 2018

З нагоди дня фізичної культури та спорту 9 вересня в обласному центрі Волині відбудеться фестиваль «Світ спорту відкритий для всіх».

Захід пройде на базі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» 9 вересня та проводиться з метою пропаганди та популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до занять спортом. На святі спорту лучани матимуть унікальну нагоду в одному місці познайомитися з представниками найрізноманітніших видів спорту.

Під час фестивалю лучани матимуть унікальну нагоду в одному місці познайомитися з представниками найрізноманітніших видів спорту. В рамках заходу відбудеться «Ярмарок спорту», на якому будуть представлені всі спортивні секції, школи та клуби міста, де діти та їхні батьки зможуть ознайомитися з різними видами спорту, дізнатися про їх переваги та обрати ідеальний вид спорту для себе.

Познайомитися із тренерами

Гості фестивалю матимуть унікальну можливість особисто познайомитися з тренерами, взяти у руки інвентар та спорядження з виду спорту, приміряти екіпірування, дізнатися розклади тренувань та цінову політику, ознайомитися із спортивними здобутками та перспективами спортивних шкіл, секцій та клубів.

Зайнятися спортивним шопінгом

Свої товари також представлять спортивні магазини ­– інвентар, спорядження, екіпірування та багато інших спортивних аксесуарів для активних занять спортом.

Подивитися виступи професійним спортсменів

Фестиваль спорту порадує яскравими показовими виступами юних спортсменів з різних видів спорту, а також різноманітними конкурсами на спортивну тематику.

Скористатися знижками та акціями

У день фестивалю всі відвідувачі отримають вигідні знижки на послуги КРЦ «Адреналін Сіті».

Провести вихідний з користю

А ще це просто чудова нагода зібратися всією сім’єю у розважальному центрі, на кілька годин забути про метушню й проблеми та провести ідеальний вихідний із користю для здоров’я та майбутнього.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter