Успішно!

ЗНО на 200 балів: луцькі відмінники поділилися секретами успіху

Двоє учнів Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 отримали по 200 балів на тестуванні з англійської мови. 

Двоє учнів Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 отримали по 200 балів на тестуванні з англійської мови. 

Секретами свого успіху випускники поділилися з 12 каналом

Богдана Бондаренко про момент, коли дізналася про свій бал, досі розповідає із емоціями. Каже, тестування складним їй не здалося, хоча над деякими завданнями довелось подумати довше. У хорошому результаті була впевнена, бо активно вивчає англійську з шести років, причому за власним бажанням. Переконана: вивчення мов – це її.

«Вони мені дійсно даються якось легко. Так само, як, може, комусь математика чи фізика. Така в мене просто особливість», – каже дівчина.

На 200 балів склав тести з англійської ще один випускник цієї школи – Назар Рудчик. Хлопець каже, на результати ЗНО чекав, але хвилювався не дуже сильно.

Юнак вчить англійську з першого класу, втім за останні три роки взявся за цю справу ще активніше. Каже, займатися додатково батьки не змушували, бо він з дитинства зрозумів: англійська потрібна всім та скрізь. Він вважає, що знання іноземної мови потрібне в будь-якій професії. А вступати збирається на економічну спеціальність.

Як добре вивчити англійську, Богдана і Назар дають поради з власного досвіду. Богдана каже, що потрібна мовна практика, особливо можливість спілкуватися з іноземцями, які є носіями мови.

«Читати багато книжок іноземною, слухати англійську музику, дивитися англійські фільми. Це справді дуже допомагає», – переконаний Назар.

Додати новий коментар